Huśtawki z drewna

Wspaniały czas na świeżym powietrzu i super zabawa. To wszystko gwarantunją ekologiczne zabawki dla dzieci.
Właśnie obudziły się wpomnienia z dzieciństwa, kiedy radośnie spędzałeś czas bujając się na drewnianej huśtawce? Teraz, gdy sam już jesteś dorosłą osobą i masz już własne dzieci także możesz dać im podobne wspaniałe wspomnieia i niezapomniane chwile, które sam przeżyłeś. Zmień swój ogród w plac zabaw dla dzieciaków, a przekonasz się jak wielką atrakcją stanie się twoje podwórko. Nie będziesz już musiał czekać w kolejce do huśtawek w zatłoczonych osiedlowych parkach gdzie twoje dziecko wymaga stałej opieki.
Bezpieczne zabawki ogrodowe , posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Stabilność konstrukcji i dbałość wykonania coraz częściej idzie w parze z niezapomnianą świetną zabawą. Huśtawki z drewna są obecnie najczęściej oferowane w kilku standardowych modelach: jedno, dwu lub nawet trzy osobowych.
Drewniane huśtawki ogrodowe zbudowane z belek okrągłych o przekątnej 10cm lub z kwadratowych kantówek o boku 9cm. Tak dobrane przekroje są gwarantem wytrzymałośći i solidności huśtwki.
Jeżeli rozważasz zakup drewnianej huśtawki ogrodowej dla swoich dzieci powinieneś pamiętać o jeszcze jednej ważnej rzeczy – warto wybrać huśtawkę wykonaną z drewna impregnowanego ciśnieniowo. Drewno poddawane impregnacji próźniowej jest odporne na trudne i niesprzyjające warunki atmosferyczne, a więc jest trwałe i bezpieczne.

Kontakt

  • Warszawa
    Wał Miedzeszyński 584
  • 22 672 00 10 / 22 671 11 61

Certyfikat Rzetelności firmy Dombal